Kuchyňské nože Zwilling

Chcete v kuchyni podobné vybavení jako má Zdeněk Pohlreich či Gordon Ramsay? Kuchyňské nože Zwilling jsou volbou profesionálních kuchařů napříč celým světem a v kuchyni je můžete mít i vy. Za úspěchem nožů Zwilling stojí nejen dlouholetá tradice, ale také špičková ocel společně se speciálně tvarovanou rukojetí.

Nože Zwilling J. A. Henckels jsou perfektně vyvážené a díky speciálně tvarovaným rukojetím padnou do každé dlaně. Krájení je tak velice rychlé a pohodlné.

Nejprodávanější

Sada nožů 3 ks Four Star, Zwilling
5 130 Kč –18 %
Původně: 5 130 Kč  (–18 %)
4 202 Kč
Stránka 1 z 1 - 39 položek celkem
Nůž na zeleninu 7 cm cm Four Star, Zwilling 31070-061
Set nožů 2 ks Five Star, Zwilling
3 320 Kč
30142-000

Nože se kovají ze speciální směsi ocele, kterou si společnost nechává míchat přímo na zakázku. Mezi další přednosti těchto nožů Zwilling patři technologie FRIODUR® – mrazem tvrzená čepel, doživotní záruka, perfektní ostří nebo široký výběr modelových řad. Díky tomu nože Zwilling vyhledávají nejen amatérští kuchaři po celém světě, ale také profesionálové jako jsou například Gordon Ramsay nebo Zdeněk Pohlreich, jehož kolekci najdete také u nás v nabídce.

Továrna Zwilling v německém Solingenu

Společnost Zwilling J. A. Henckels byla založena v roce 1731 ve městě Solingen, kde nejen dodnes sídlí, ale také zde dodnes vyrábí veškeré své nože pro celý svět. Pokud budete mít někdy cestu přes tuto „mekku kuchyňských nožů" a centrum města, pravděpodobně tuto budovu neminete. Návštěva továrny je pro každého milovníka nožů zážitkem na celý život.

Pokud se do továrny nedostanete, můžete si alespoň přečíst Jak výroba nožů probíhá v našem článku.

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Vybíráme
Vybíráme
pouze ty nejlepší produkty
Veškeré objednávky
Veškeré objednávky
expedujeme obratem
Vařením
Vařením
doslova žijeme každý den