Nádobí Zwilling

Nejprodávanější

38 položek celkem
Hrnec s poklicí 24 cm Zwilling Sensation
8 835 Kč
Poklice skleněná 20 cm, Zwilling
489 Kč
Poklice skleněná 24 cm, Zwilling
539 Kč
Poklice skleněná 28 cm, Zwilling
735 Kč
Sada nádobí 4 ks Base, Zwilling
5 865 Kč
4 269 Kč

nadobi_zwilling_j_a_henckels

Jestliže opravdu milujete vaření, je nádobí Zwilling nejlepší volba. Čisté a hladké linie, použití vysoce kvalitních materiálů, propracovaný design, moderní technologie výroby a možnost použití na všech zdrojích tepla z něj dělají ideální výbavu do vaší kuchyně na dlouhá léta. Historie značky sahá až do roku 1731, což je přes 300 let zkušeností, které najdete v každém produktu. Ať už preferujete nerezové hrnce či titanové pánve, věříme, že si dokážete vybrat spolehlivého pomocníka.

Proč nádobí Zwilling

Jak už jsme psali výše, design a bezkonkurenční použité materiály jsou samozřejmostí. Nádobí Zwilling je ale něco více. Je to značka, kterou si nejen doslova zamilujete a budete se těšit z každého nového produktu ve vaší kuchyni, ale také dodá vašemu vaření styl dostane ho na vyšší úroveň. Pokud se navíc stanete členy našeho Chef & Club, jehož je Zwilling partnerem, můžete se těšit na akční produkty či výhodné nabídky.

Nerezová ocel

Nádobí Zwilling je také několik řad a sad nádobí z nerezové oceli 18/10. Ať už se jedná o řadu Sensation s úpravou SILVINOX, chrání nádobí před poškrábáním a zároveň zajišťuje stálou barvu materiálu či řadu Twin Classic, jedná se o ocel s vyjímečnými a bezkonkurenčními vlastnostmi.

denishenry