Kuchyňská prkénka na krájení

Kvalitní kuchyňské prkénko je nejen praktickou pomůckou při krájení potravin, ale také zachovává kvalitu a ostrost vašeho nože. Základem a sázkou na jistotu jsou dřevěná prkénka, chybu však neuděláte ani s prkénkem plastovým. Proč věnovat výběru prkénka pozornost?

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Kuchyňská prkénka jsou nedílnou součástí přípravy většiny pokrmů. Hodí se nejen na krájení, ale také na servírování jídel: od snídaně, přes svačinu až po lehkou večeři. Kvalitní dřevěná prkénka na krájení netupí ostří nože a nechávají plně rozvinout chutě i vůně potravin. V naší nabídce najdete dřevěná prkénka profesionálních výrobců Zwilling, KAI nebo naši značku prkének na krájení Denis Henry.

Hledáte nekompromisní kvalitu?

Potom věnujte pozornost našim prkénkům DenisHenry. A protože jsme chtěli vyrobit doopravdy kvalitní prkénko, ke spolupráci jsme si přizvali truhláře Vítězslava Duspivu, který se prací se dřevem zabývá už od dětství, stejně jako jeho otec a děda. Výsledkem je nejen ruční práce a úsilí vybrat správné dřevo, ale také přírodní materiál, který bude ozdobou vaší kuchyně.

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Vybíráme
Vybíráme
pouze ty nejlepší produkty
Veškeré objednávky
Veškeré objednávky
expedujeme obratem
Vařením
Vařením
doslova žijeme každý den