Reklamace a servis

 

Pro vyřízení důstojné reklamace se snažíme dělat maximum a snažíme se vždy najít takové řešení, které nepříjemnou situaci co nejvíce zpříjemní a urychlí. Pokud to situace dovolí, zboží vám rovnou vyměníme či vrátíme zaplacenou částku.

 

Průběh

  • Nejprve je nutné nás kontaktovat na e-mailu info@denishenry.cz. Do zprávy napište číslo objednávky, závadu a jak k ní došlo.
  • Poté zboží u vás vyzvedneme na naše náklady a pokud to lze, dopravce vám předá rovnou nové zboží.
  • Zboží k přepravě pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození, případně otevření, během přepravy. Nejvíce vhodné jsou kartonové krabice s jakoukoliv výplní, která zamezí dalšímu pohybu uvnitř krabice. 
  • Reklamace neposílejte bez oznámení.
  • Zásilku na dobírku nepřijímáme. Zaplacenou částku vracíme převodem na Váš účet.

 

Reklamace v záruční době

V případě poškození zboží v zákonné záruční době (u některého zboží může být záruka prodloužena), nás neprodleně telefonicky nebo e-mailem kontaktujte pro upřesnění informací. Naše společnost zajišťuje vyzvednutí zásilky přímo u vás do druhého dne, a to zcela zdarma. Zboží je nejlepší vracet v obalu, ve kterém vám bylo doručeno, případně jinak připraveno pro přepravu, s níže vyplněným formulářem, přesným popisem vady a dokladem o koupi. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejích dílů) způsobené používáním.

 

Vrácení zboží

Zakoupené zboží můžete bez udání důvodů do 14 dní ode dne doručení vrátit, nesmí být ovšem použité a poškozené. Zboží je nejlepší vracet v obalu, ve kterém vám bylo doručeno. Informaci o vrácení zboží nám zašlete na e-mail info@denishenry.cz

 

Poškození vzniklé přepravou

Kupující je povinen při převzetí zkontrolovat stav zásilky a případně odmítnout převzetí neúplné či poškozené zásilky. Pokud kupující z nějakého důvodu zjistí poškození zásilky až po převzetí, je povinen neprodleně informovat naše reklamační oddělení. V tomto případě přebíráme veškerou odpovědnost a zasíláme novou výměnnou záslilku (v případě zboží na objednávku zajistíme co nejrychlejší vyřízení; problém s dopravcem řešíme sami).

  

Adresa pro doručení

Denis Henry s.r.o.
Fučíková 254
Mnichovice 251 64
tel.: (+420) 777 733 213

 

denishenry