Pánve

Pánev je jedním ze základních kamenů každé kuchyně. Bez pánve se neobejdete málem ani při přípravě „obyčejných“ míchaných vajíček a co teprve když si chcete pochutnat na domácím steaku, rybě nebo dokonalé restované zelenině? O palačinkách a omeletách už ani nemluvíme…

S kvalitní nepřilnavou pánví v kuchyni dokážete hotové zázraky. U nás najdete pouze ty nejkvalitnější pánve od těch nejšpičkovějších značek jako např. Zwilling, Ballarini, GreenPan nebo Woll.

Ať už vám doma chybí pánev na smažení, profi pánev, pečící pánve, nebo pánev na palačinky, u nás najdete vše, po čem vaše srdce (nebo jazyk) touží. A protože víme, že uvařit si chtějí začátečníci i pokročilí, rozhodli jsme se vytvořit dostatečně širokou nabídku pro úplně každého.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 37 položek celkem
nepřilnavá pánev greenpan smart 20 cm CC003104-001
nepřilnavá pánev greenpan smart 24 cm CC003105-001
nepřilnavá pánev greenpan smart 28 cm CC003106-001
asijský wok ken hom KH435001
granitová pánev na indukci ballarini torino 24 cm
1001116

Sháníte tu “nejlepší” pánev? Jak ji ale vybrat?

Chcete vykouzlit lahodnou večeři nebo snídani během pár minut? S kvalitní pánví to zvládnete bez nejmenšího problému.

Pánev musí být radost používat a v naší nabídce najdete pouze takové, které toto zásadní kritérium splňují. Pro přehlednost jsme pánve rozdělili do podkategorií nejen podle výrobců, ale také způsobu použití. Můžete si tak rovnou vybírat například:

Sada pánví je skvělou volbou jako základ každé kuchyně.

Na co si dát při výběru pozor?

Při nákupu nové pánve si zkontrolujte hned několik parametrů - velikost, váhu, materiál/povrch a s jakým typem ploténky ji lze používat. 

Pokud nemáte v zápěstí příliš sílu nebo pánev pořizujete babičce, nejspíš vám nebude vyhovovat těžká litina. Sice dlouho drží teplo, ale na každodenní použití není pro každého ideální.

Ostatní materiály jsou poměrně lehké a záleží pouze na vašich preferencích a zkušenostech. Jednotlivé materiály popisujeme v článku Jak vybrat pánev.

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Vybíráme
Vybíráme
pouze ty nejlepší produkty
Veškeré objednávky
Veškeré objednávky
expedujeme obratem
Vařením
Vařením
doslova žijeme každý den