O pánvi Woll Nowo Titanium

Titanové nádobí a pánve Woll Nowo Titanium jsou synonymem pro prvotřídní kvalitu a důmyslné zpracování. Patentovaná technologie odnímatelné rukojeti zaručuje rychlé a snadné používání, údržbu a pánev lze použít nejen na indukci, plynu, sporáku, ale také pro zapékání v troubě. Odnímatelná rukojeť zároveň šetří místo při uskladnění či mytí v myčce.

Pánve Woll Nowo Titanium jsme při rozhodování, zda je umístit do našeho obchodu a nabídnou zákazníkům, řádně otestovali. Výsledky jsme byli doslova ohromeni, a proto jsme se zařazením neváhali.

 

Titanová pánev Woll Nowo Titanium 24 cm

 

 

Proč si pořídit pánve Woll Nowo Titanium

  • mimořádně odolné vůči poškrábání a deformaci
  • zdravá příprava potravin šetřící obsah vitamínů díky vyjímečnému 4vrstvému povrchu
  • několik milimetrů silný materiál po celém obvodu pánve
  • optimální držení a rozvod tepla
  • ohleduplné vůči životnímu prostředí díky úspoře energie a trvanlivosti
  • pevné rukojeti a poklice vhodné do trouby ( max 250°C)
  • snadná údržba a možnost mýt nádobí v myčce
  • odnímatelná rukojeť
  • absolutně rovné dno pánve
  • pánve a nádobí Woll Nowo Titanium neobsahují PFOA

 

Woll pánev a nádobí Nowo Titanium

  

Titanová pánev Woll s nepřilnavým povrchem díky svému perfektnímu provedení naplňuje naše oblíbené rčení, že vařit je snadné a zábavné. Ať už chcete potěšit, či oslnit perfektní kyprou omeletou, palačinkami Crepes Suzette, anebo dokřupava opečenou rybou, pánev Woll je nejlepší pomocník. Nic se na ní nepřichytí, snadno ji umyjete a její další skvělé vlastnosti vás nutí ji používat znovu a znovu.

 

Výroba Woll

Díky návštěvě přímo v továrně Woll jsme se mohli přesvědčit o kvalitě této značky. Už při prvním pohledu na továrnu je znát, že jde společnost inovatiním směrem. Moderní prostředí a dech beroucí technologie jsou na každém kroku. Návštěva začínala přednáškou o jednotlivých krocích výroby, které jsme později měli možnost vidět na živo.

 

Nowo Titanium

 

Výroba těla nádobí není exta složitá, jelikož se vyrábí, respektive odlévá, do jednoho kusu. To platí jak pro řadu Nowo Titanium, tak i pro ostatní řady. Zajímavostí hned na začátek je, že se do předem připravených forem odlévá vše ručně. Každý kus, který odejde z této továrny, tak byl odlit jedním z pracovníků továrny. Tělo pánve nebo hrnce se během několika dalších kroků začistí, dobrousí a připraví pro samotné vrstvy povrchu.

Po přechodu do vedlejší budovy probíhá už vše téměř automaticky. Kusy nádobí se umístí na speciální pás, který projíždí jednotlivé úseky, až se dostane k místu, kde robotická ruka, kterých je v budově několik, přendá nádobí na pás. Ten vede přímo do pece a nádobí Woll se tak vypálí při 450 °C po dobu 20 minut. Dalších 25 minut na páse ještě chladne.

Posledním krokem výroby je pečlivá kontrola každého kusu a příprava pro expedici. Z posledního místa továrny tak nádobí putuje přímo do našeho obchodu, kde jej na příjmu zboží ještě jednou zkontrolujeme a připravíme pro další cestu k zákazníkům.

 

Nádobí Woll