Box na svačinu a potraviny 1,6 l Fresh & Save, Zwilling

Vakuovací box na svačinu Zwilling Fresh & Save je skvělou volbou, pokud často cestujete do práce s jídlem, chcete držet vaše potraviny v chladničce čerstvé nebo chcete přestat s plýtváním potravin. Vakuovací miska je vyrobena z odolného platu bez BPA a představuje univerzální produkt na uskladnění všech druhů potravin v chladničce i ve spíži.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 1002502
709 Kč 680 Kč
Box na svačinu a potraviny 1,6 l Fresh & Save, Zwilling
Box na svačinu a potraviny 1,6 l Fresh & Save, Zwilling
BPA free
709 Kč
Sleva na vše
Sleva na vše
pro registrované
Ty nejlepší produkty
Vybíráme
pouze ty nejlepší produkty
Veškeré objednávky
Veškeré objednávky
expedujeme obratem
Vařením
Vařením
doslova žijeme každý den

Tento svačinový box vakuovým ventilem je vyrobený z lehkého a odolného plastu bez použití BPA. Je dokonale multifunkční, takže kromě využití pro jídlo s sebou – svačiny do školy, obědy do práce, krabičkovou dietu, jej můžete používat i pro vakuové uskladnění všech druhů potravin v chladničce, mrazničce i ve spíži a až 5x prodloužit jejich čerstvost.

Svačinový box Zwilling Fresh & Save je velmi lehký a dokonale vzduchotěsný a tedy i vodotěsný, takže si můžete s sebou do práce na oběd vzít nejen čerstvý zeleninový salát, ale i polévku, jelikož máte jistotu, že vám cestou nevyteče. Jídlo v boxu můžete rovnou i ohřát v mikrovlnné troubě.

Na Zwilling Fresh & Save se nám líbí, jak je vše promyšlené. Oceňujeme zejména misky s vakuovým uzávěrem, které si nosíme do práce a pokud náhodou není čas na jídlo, máme jistotu, že jídlo bude druhý den stejně čerstvé.

Vlastnosti boxu na svačinu a oběd

  • Odolný plast bez obsahu BPA
  • Flexibilní přepážka
  • Dvojité silikonové těsnění
  • Snadno ovladatelný vakuový ventil
  • Vhodné do mikrovlnné

Zdravé jídlo kdekoliv

Zdravé stravování je v teorii snazší, než v praxi. Často nás omezuje nedostatek času nebo nevyhovující nabídka v oblíbené restauraci. A co teprve na cestách? S vakuovacím svačinovým boxem se nemusíte omezovat. Vakuum zpomalí proces oxidace potravin a vy si můžete doma připravit zdravá jídla i několik dní dopředu a pak si je vychutnat čerstvá i na cestách. Svačinový box má flexibilní přepážku, kterou rozdělíte box na dvě různě velké části.

Jak si připravit nejen zdravé jídlo s sebou do práce nebo na cesty najdete v našem článku Jak si připravit krabičky s jídlem.

Po odsátí vzduchu můžete vakuové dózy umístit do chladničky, ale i mrazničky. Pokrmy v dózách můžete (bez víčka) ohřívat i rozmrazovat v mikrovlnné troubě. Jsou stohovatelné, takže prázdné nezaberou příliš místa. Dózy i víčka můžete umývat v myčce nádobí.

Snadno ovladatelný ventil

Víko je vybaveno snadno ovladatelným vakuovým ventilem, na který stačí přiložit vakuovou pumpu Zwilling Fresh & Save a jedním stisknutím během několika málo sekund odsát vzduch. Pro uvolnění víka z nádoby stačí ventil jen zmáčknout do misky se dostane vzduch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dózy na potraviny
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá
Hmotnost: 0,42 kg
Materiál: Plast
Objem: 1,6 l
Rozměry: 22 x 15 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty