Stránka 1 z 1 - 28 položek celkem
kuchařský nůž 20,5 cm Olive Forged SDV-305225
Nůž na chléb 20,5 cm Olive, Forged SDV-305195
Santoku nůž 18 cm Olive, Forged SDV-307427
balarini tevere santoku nuz 18587-181
Vykosťovací nůž 15 cm Olive, Forged SDV-625099
Plátkovací nůž 15 cm Wasabi Black, Kai 6715U
Set nožů 2 ks Chef Wasabi Black, Kai 67S-320
Set nožů 3 ks Chef Wasabi Black, Kai
Oblíbené
SETKAI-300
Set nožů 3 ks Santoku Wasabi Black, Kai SETKAI-310

Kvalitní kuchyňské nože vám zajistí bezpečí i úsporu času

Nože jsme rozdělili podle druhů. Správné používání kuchyňských nožů podle jejich účelu vám zajistí lepší kulinářské výsledky a také samozřejmě snazší, rychlejší a bezpečnější přípravu pokrmů. Náš obchod Denis Henry nabízí široký výběr od nejlepších výrobců, jako je Zwilling J.A. Henckels, Miyabi, Opinel nebo KAI.

Kterého výrobce kuchyňských nožů vybrat?

Nože Zwilling vynikají důrazem na kvalitní materiál, bezpečí při krájení a celkový design. Japonské nože KAI jsou odrazem zkušeností při výrobě samurajských mečů, dlouholeté tradice a špičkové kvality. Nože Miyabi vynikají svou krásou, elegancí a propracovanými rukojeťmi z výběrového dřeva. I všechny ostatní výrobce v naší nabídce pečlivě vybíráme tak, aby nože splňovaly veškerá kritéria.

Pokud si nejste s výběrem nože jisti, pomoc naleznete v článku „Jak vybrat kvalitní kuchyňský nůž". Sledovat také můžete naši rubriku Centrum nožů, ve které najdete mimo jiné také zajímavé články o nožích.

Jak pečovat o kuchyňské nože?

Aby si nůž zachoval veškeré své kvality, je potřeba věnovat mu řádnou péči. Vyvarujte se krájení na tvrdém povrchu jako je kámen, sklo nebo porcelán.

Po nakrájení surovin nůž ručně omyjte vodou, šetrným čisticím prostředkem, opláchněte a osušte. V neposlední řadě skladujte nůž na bezpečném místě, chraňte ostří před nárazy, případně před třením s jinými produkty. Nože nejlépe skladujte pomocí zásuvných bloků, magnetických lišt nebo ochranných pouzder.

Proč koupit kvalitní nůž?

Hned z několika důvodů. Tím prvním je, že nůž při správné péči vydrží desítky let, ne-li celý život. Taková investice se tak několikanásobně vrátí. Druhým důvodem je, že nůž bude lépe držet ostří, a když máte dobré ostří, snadněji se vše krájí, ať se jedná o plátky masa či přesné kostičky zeleniny. V neposlední řadě jsou kvalitní nože lépe vyvážené a pohodlně se drží, což ocení zejména profesionální kuchaři.

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Vybíráme
Vybíráme
pouze ty nejlepší produkty
Veškeré objednávky
Veškeré objednávky
expedujeme obratem
Vařením
Vařením
doslova žijeme každý den