Dřevěné špalíkové prkénko jasan 43 x 34 x 4,5 cm, Denis Henry

Kód: DHD-006
Oblíbené
Značka: Denis Henry
1 999 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
9.6.2021
Položka byla vyprodána…

Dřevěné prkénko do kuchyně je nedílnou součástí přípravy většiny pokrmů. Toto prkénko je také vhodné pro krájení jakéhokoliv masa, zeleniny nebo ovoce. Vyrobeno z jasanového dřeva. Velmi silná špalíková konstrukce. Rozměr: 43 x 34 x 4,5 cm. Pouze ruční mytí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňské prkénko je nedílnou součástí přípravy většiny pokrmů, kuchyňského nože a téměř každé domácnosti. Skvěle propečený steak, na drobno nakrájená zelenina, naporcovaný sladký dezert, to je jen rychlý výčet toho, k čemu se prkénko dnes a denně používá. Veškeré tipy a rady jak o prkénko pečovat, naleznete na této stránce.

Toto prkénko je vyrobeno z českého jasanu, který má krémovou až světlě hnědou barvu. Dřevo listnatého jasanu jsme pro toto prkénko nevybrali náhodou. Vyznačuje se velmi malou mírou sesychání a navíc je toto prkénko vhodné pro veškeré typu nožů, tedy i ty pro ty, které mají vyšší tvrdost. Špalíková kontrukce zajištuje silnou stabilitu, odolnost a ještě více umocňuje vhodnost pro tvrdé nože.

Poctivá truhlařina a ruční práce

Protože jsme chtěli vyrobit doopravdy kvalitní prkénko, které ocení i ti nejpřísnější šéfkuchaři, přizvali jsme si ke spolurpráci truhláře Vítězslava Duspivu, kterého považujeme za vůbec největšího odborníka ve své profesi, a je to právě on, který dává našim prkénkům bezkonkurenční životnost, silnou odolnost a perfektní zpracování. Jeho postupy v následném ošetření dřeva tak považujeme za nezbytný standart. Prkénka jsou napuštěna minerálním olejem medicínské kvality a následně ošetřena včelím voskem.

 


 

"Mám rád vůně různých druhů dřeva a proces, kdy se mi pod rukama kus hrubého dřeva proměňuje v něco, na co se denně rád dívám a co najdete téměř ve všech domácnostech světa. K práci se dřevem jsem přilnul už v dětství, kdy jsem v truhlárně sledoval nejen svého otce, ale také svého dědečka. Truhlařinu tak máme po generace v rodině."

          Vítezslav Duspiva, majitel stejnojménného truhlařství


 

Vlastnosti dřevěného prkénka Denis Henry 

  • rozměr: 43 x 34 x 4,5 cm
  • pouze ruční mytí
  • špalíková konstrukce pro maximální odolnost a pevnost
  • prkénko je vybaveno protiskluzovými nožičkami
  • zaoblené okraje pro větší výdřž proti nárazům
  • výřezy na každé straně pro snadné uchopení
  • vhodné pro veškeré typy kuchyňských nožů a pro nože s vysokou tvrdostí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňská prkénka na krájení
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
denishenry