iSi

Nejprodávanější

44 položek celkem
slehackova lahev isi 05l
1 349 Kč
Šlehačková láhev Cream profi whip plus 1 l, iSi
2 029 Kč
Návlek heat protection 0,5 l 3ks, iSi
371 Kč
Návlek heat protection 1 l 3ks, iSi
371 Kč
Dekorační nástavce 3 ks nerezová ocel, iSi
345 Kč
Trychtýř a sítko, iSi
873 Kč
Dekorační nástavce 3 ks, 1 adaptér, iSi
345 Kč
Čistící kartáček, iSi
70 Kč
Bombičky na  sifon 10 ks, iSi
110 Kč
Šlehačková láhev Easy whip plus 0,25 l, iSi
859 Kč
Nahoru
Další produkty

Inovace, funkčnost a design - faktory, které každý den přivádějí systém iSi Culinary do vaší kuchyně. Kuchaři po celém světě sahají dennodenně po přístrojích iSi, aby s jejich pomocí snadno a efektivně vytvářeli chutné pokrmy. Přístroje iSi jsou nejen funkční, ale vyznačují se také dlouhou životností, mají krásný design a je radost s nimi pracovat.

Tyto cenami ověnčené inovativní výrobky využívají špičkové technologie a mají estetický design. Jedinečná technologie iSi a široká škála možností použití umožňují každému kuchaři jednoduchým způsobem obohatit svůj repertoár o sladké a chutné krémy, pěny, polévky, těsta a omáčky. 

V naší nabíce naleznete šlehačkové láhve pro domácí i profesionální využití nebo také sifonové láhve do baru nebo kanceláře. Láhve se plní pomocí jednorázových bombiček iSi, které garantují 100% těsnost a kvalitu. Láhve na šlehačku jsou stále více a více populární, a to především díky své jednoduché přípravě domácí šlehačky bez konzervantů. Profesionální nebo i nadšení kuchaři ocení zejména bohaté příslušenství.
 
 
iSi GmbHiSi Logo 300 dpi
 
 
denishenry