Ve Wollu umí dělat pánve

 

Pokud nestačí, že je prostě z celého kuchařského srdce milujeme, tak pánve Woll Nowo Titanium jsou jednoznačně tím nejlepším, co náš obchod nabízí. Titanový povrch zajišťuje dokonalou nepřilnavost a pevné tělo odlité z jednoho kusu poskytuje dlouhou životnost. O tom, že ve Wollu umí dělat pánve netřeba pochybovat.

 

Citronové kuře z pánve do trouby

 

titanové panve woll nowo titanium kuře

 

Díky odnímatelné rukojeti můžete pánev umístit i do troubu a jakýkoliv pokrm tak ještě dopéct. Naším favoritem je například citronové kuře s karamelizovanou cibulkou a medem. 

 

Prsa v parmské šunce na klasické pánvi

 

nowo titanium kuře a slanina

 

Pánve Nowo Titanium jsou odlité z jednoho kusu a silnější tloušťka materiálu zaručuje, že pánev bude držet ideální teplotu při nižších stupních. Tím můžete pomalu péct přímo na pánvi bez toho, aniž by se připeklo.

 

Křupavý chřest na grilovací pánvi

 

woll nowo titanium grilovaný chřest

 

Grilovací pánev Nowo Titanium samozřejmě můžete využít na jakoukoliv zeleninu nebo jakýkoliv steak. Díky čtvercovém zpracování máte dostatek místa například chřest, který se v běžné kulaté pánvi nepříliš dobře griluje. Pánev má dostatečně velké žebrování, které drží surovinu či maso nad odtékající šťávou a vytvoří tak krásné žebrování.