To nejlepší od Zwillingu

Pro nás je značka Zwilling doslova srdcovka a veškeré produkty od této značky jsme si oblíbili. Zwilling vyrábí mnoho produktů od vaření, stolování až po produkty pro profesionály. Všechny mají jedno společné - radost z vaření. Produkty Zwilling vám pomohou uvařit dokonalé jídlo a ještě dobře vypadají.

To nejlepsi od Zwillingu

Rychlá expedice

Pokud objednáte nádobí nebo nože nebo jiné vybavení kuchyně, které he skladem, tak je můžeme mít už druhý den doma. Rychlost našeho doručení můžete ověřit u našich zákazníků a jejich hodnocení.

Historie

Už téměř 300 let působí tato značka na trhu. Psal se rok 1731 kdy Peter Henckels založil společnost s dvojčaty v logu. Od prvního kousku nádobí, které tato firma stvořila už tak uplynulo mnoho let, během kterých vypilovali nádobí k dokonalosti tak, aby bylo nejen nezničitelné, ale také aby se s ním dobře vařilo.

Značka Zwilling není jen nádobí. Jsou to také kvalitní nože se kterými se příjemně krájí nebo další doplňky do kuchyně. Celou nabídku můžete prozkoumat na této stránce značky Zwilling.

Pánve a nádobí Zwilling jsem si oblíbil už před několika lety, a stejně jako nože od této značky, mne dodnes doprovází na každém kroku. Steaky, omáčky, pastu, risotta a mnoho jiného na blog připravuji výhradně s tímto nádobím. Ať se jedná o jakoukoliv řadu nádobí nebo nožů, vždy je perfektně zpracovaná.

Nerezové sady nádobí

Sady nádobí jsou “vlajkovými loděmi” od této značky a obsahují veškeré hrnce, které potřebuje k vaření skvělých polévek a omáček. Náš tip je nerezová sada Zwilling Simplify, která je symbolem do moderní kuchyně a hrnce obsahují nejen integrovanou stupnici, ale také multifunkční poklice.

Nepřilnavé pánve Madura

Nepřilnavé pánve Zwilling Madura Plus se vyznačují především svým důmyslným německým zpracováním a elegantním italským designem. Připravíte na nich skvělé snídaně, risotta, těstoviny či ryby. Náš tip je sada dvou hlubokých pánví, které si poradí i s větším množstím surovin a hodí se do každé větší rodiny.

Zwilling Pro

Naběračky, obracečky a stěrky jsou nedílnou součástí každého nádobí. Řada Zwilling Pro jen podtrhuje vyjímečnost této značky. Náš tip je silikonová obracečka, se kterou můžete využít nejen při vaření, ale také při pečení.

Proč si pořídit nádobí Zwilling?

  1. Snadná údržba - veškeré hrnce a pánve se snadno čistí.
  2. Výdrž - Zwilling má 300 leté know-how. Za tu dobu vyladili každý detail. Ve vaší kuchyni vydrží dlouhé desítky let.
  3. Široká nabídka - Zwilling vyrábí nejen nádobí, ale také kuchyňské nože a různé doplňky do kuchyně. 

Pokud hledáte moderní vybavení do vaší kuchyně, tak s nádobím  a doplňky Zwilling nemůžete sáhnout vedle. Produkty Zwilling se stanou skvělým parťákem a pomocníkem ve vaší kuchyni.