Naše srdcovky

Produktů do kuchyně je opravdu velké množství a tak je občas těžké vybrat ten správný. Abychom Vám s tím pomohli, vybrali jsme několik produktů, které máme úplně nejradši. Každý produkt zároveň představuje nějaký druh receptu, pokrmu či kuchyně.

 

Hrnec Woll Diamond Concept Pro

 

titanovy_hrnec_woll_diamond_concept_pro

 

Hrnec Woll Diamond Concept Pro jsme si zamilovali už při vaření první polévky. V balení je k němu polohovatelná poklice a multifunkční vložka, které lze použít jako cedník či napařovač. Je fakt super.

 

Kuchařský nůž Kai Wasabi Black

 

kucharsky_nuz_wasabi_black

 

Na našem e-shopu není lepší nůž v poměru kvalita/cena. Nás o tom přesvědčilo nejen jeho hodnocení od zákazníků, ale také jsme si ho oblíbili při vaření receptů z asijské kuchyně. Prostě nesmí chybět.

 

Strojek na domácí pastu

 

strojek_na_testoviny_imperia_italie

 

Recepty na domácí těstoviny, přesně řečeno domácí pastu jsou na našem blogu velmi oblíbené a proto strojek na těstoviny nemůže mezi našimi srdcovky chybět. A vybrali jsme vůbec ten nejlepší, jelikož italská značka Imperia vyrábí strojky už od roku 1932. 

  

Kvalitní hrnec či jakýkoliv jiný produkt v kuchyni je pro mně prodlouženou rukou a nástrojem, díky kterém mohu přátelům a rodině připravit perfektní pokrm. Proto potřebuji aby vše na 100% fungovalo. Za nádobí a produkty, které jsme do tohoto článku vybrali, bych dal nože do ohně za to, že s nimi budete spokojeni.

ChefOndra, majitel našeho e-shopu Denis Henry

 

Kameniová mísa Mason Cash

 

misa_mason_cash_burgundy

 

Mísy Mason Cash Colour mix přivedou do vaší kuchyně nejen plno barev, ale také kouzlo tradiční kuchyně. Vzhled tété mísy zůstal od roku 1901 stejný a to už pěkná řada let. Využít je můžete například pro náš recept na Tiramisu či jakýkýkoliv salát. A pokud se rozhodnete tuto mísu někomu věnovat jako dárek, jsme si jisti, že zabodujete.

 

Pánev Zwilling Carrara plus

 

hluboka_panev_zwilling_carrara

 

S nádobím Zwilling máme stejný problém jako se struhadly Microplane. Prostě se nám líbí vše, co má tato značka v nabídce. Nakonec rozhodlo italské rissoto, které vaříme často a tak po nepřilnavé pánvi Zwilling Carrara plus saháme opravdu často. Stejně tak jako při přípravě pasty. Není tak vůbec náhoda, že za touto pánví stojí italští designéři.