Odšťavňovače

Nejkvalitnější odstavnovace Catler Omega Sana

Konzumace syrového ovoce a zeleniny nám poskytuje velké množství pro tělo nezbytných vitaminů a výživných látek, které se z vlákniny uvolní teprve jejich rozrušením během procesu odšťavňování.

Na trhu je velké množství odšťavňovačů. Náš obchod nabízí dvě hlavní kategorie – odstředivé odšťavňovače nebo tlakové ( šnekové) odšťavňovače. Obě skupiny mají své specifické vlastnosti, před nákupem je tedy nejdůležitější zvážit, co a jak často budete odšťavňovat. 

Odstředivé odšťavňovače pomocí rotujícího struhadla rozsekají ovoce/zeleninu namaděru a následně díky odstředivé síle protlačí šťávu přes jemné síto. Na našem trhu zastupovány především prémiovou značkou Catler nebo Magimix.

Šnekové odšťavňovače pracují podobně jako mlýnek na maso, směs je nakonec protláčena přes jemné síto. Výtěžek je hodnotnější než u odstředivek. Šneky už zvládají i bylinky nebo třeba špenát, jahody i maliny. Tyto odšťavňovače jsou čím dál víc oblíbenější a značky Omega a Sana Juicer by Omega značkou v této kategorii.

JAK VYBRAT ODŠŤAVŇOVAČ? POMŮŽEME VÁM!   více zde 


 

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Vybíráme
Vybíráme
pouze ty nejlepší produkty
Veškeré objednávky
Veškeré objednávky
expedujeme obratem
Vařením
Vařením
doslova žijeme každý den
denishenry

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení