Microplane

Nejprodávanější

29 položek celkem
Struhadlo Elite extra hrubé, Microplane
665 Kč
Struhadlo Elite jemné, Microplane
665 Kč
Struhadlo Elite zester, Microplane
610 Kč
Struhadlo Elite na tenké proužky, Microplane
665 Kč
Struhadlo Extra bar citrus, Microplane
670 Kč
Struhadlo Gourmet extra hrubé, Microplane
768 Kč

Na začátku bylo dřevo. Velký okamžik nastal v roce 1994, kdy kanadská kuchařka chtěla upéct pomerančový dort. Nespokojenost s jejím starým struhadlem ji přivedla na nápad vyzkoušet jeden z nejoblíbenějších nástrojů k opracování dřeva, svého manžela - rašpli Microplane. Doslova sklouzla pomerančem po jeho ostří a byla ohromena rychlostí, s jakou kůru pomeranče proměnila v ddrobné pomerančové ‘'tkaničky'' . Objev, že dřevozpracující nářadí od společnosti Microplane vytvoří ‘’tkaničky’’ pomerančové kůry bez námahy, položil základ úspěchu řady struhadel pro kuchyňské využití.

Za nedlouho byla představena kompletně nová řada struhadel, kterou ocenili a stále oceňují jak amatérští kuchaři, tak i profesionální kuchaři. Odezva byla mimořádná.  Nejen, že bylo zajištěno permanentní místo v domácích i restauračních kuchyní po celém světe, ale ze struhadel společnosti Microplane se stalo kuchyňské struhadlo ‘'to musím mít’’. A to nejen díky neuvěřitelné kvalitě a ostrosti, ale i nadčasovému designu.

Od té doby se struhadla a rašple Microplane odlišují od ostatních výrobků řadou let vývoje a zlepšování patentovaného chemického procesu, který se používá pro vytvoření ultra ostrých malých řezných ploch

 
 microplane logo
 
Microplane USA
 
 
 
denishenry