Kdo jsme?

O nás

 

E-shop Denis Henry  je specializovaný obchod s vybavením do kuchyně, plný nadšených a zblázněných lidí do vaření. A vaření je dodnes naším koníčkem, což se odráží do celé společnosti. Zároveň dbáme na kvalitu svých služeb směrem k zákazníkům. 

NENÍ TO JEN O PRODEJI

Koupí výrobků a doručením zásilky naše odpovědnost nekončí. Jsme připravení řešit jakékoliv dotazy při používání nebo pomoci v problémech. 

Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s předními restauracemi a hotely získáváme zpětné vazby k produktům, což nás posouvá vpřed.

FILOZOFIE

Příležitost pomáhat je všude kolem nás v jakýkoliv čas. Ať se jedná o nového kolegu, nebo odpovědný přístup k životnímu prostředí, jsme v naší společnosti za jedno. Nedělat rozdíly je naším základním pravidlem. Stejně tak nerozlišujeme malého zákazníka od velkého a vážíme si i drobné objednávky.

V případě jakýkoliv dotazů nebo nejasností se na nás neváhejte obrátit. 

 

Náš tým

 


Ondřej Mikoláš profil
ONDŘEJ MIKOLÁŠ | ceo, foodblog

Ondřej je odpovědný za chod společnosti, on sám stál u jejího založení a je nositelem všech hlavních myšlenek e-shopu .Mimo jiné je jeho hlavní doména komunikace se zakázníky. V současné době věnuje veškerý volný čas přípravě vlastního foodblogu.

  

 

 vodorovna cara odstavec

Tereza Svobodová profil

TEREZA SVOBODOVÁ | objednávky, expedice

Tereza zodpovídá za veškeré objednávky a jejich rychlé vyřizení s ohledem na spokojenost zákazníků. Zároveň má na starost také správný chod skladu a expedici zásilek. V případě nutnosti je to právě Tereza, kdo vám pomůže se změnou údajou na faktuře či objednávce.

 

 

 vodorovna cara odstavec

test Terča

 TEREZA MIKOLÁŠOVÁ | objednávky

Terka pomáhá s objednávky včetně zákaznické linky. Má ráda pořádek, a proto je v častém kontaktu s účetním oddělením. Zároveň také připravuje veškeré texty pro finální korekturu. 

 

 

 

vodorovna cara odstavec

Na chodu společnosti se dále podílejí skladník Daniel, a z řad externistů Lenka, Jaroslava, Petr, Ondřej, Zuzka, Kateřina a vývojový tým Shoptet.

 

Historie

 

JAK ŠEL ČAS

O nás Denis Henry

 

Společenská odpovědnost

 

CO VYHAZUJEME NÁM NENÍ JEDNO

Planetu je potřeba chránit a proto jsme hrdými členy programu Zodpovědná firma a Zelená firma. I my chceme přidat ruku k dílu v pomoci naší zemi, a proto třídíme odpad v celé naší společnosti.

ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM

Přátelká atmosféra pro nás není jen slovo. Každému zaměstnanci nabízíme pracovní rozvoj a účast na školeních v oblasti e-commerce. Dále během celého roku organizujeme firemní akce i neformalní setkání s přáteli.

denishenry