Kdo jsme?

O nás

 

E-shop Denis Henry  je specializovaný obchod s vybavením do kuchyně, plný nadšených a zblázněných lidí do vaření. A vaření je dodnes naším koníčkem, což se odráží do celé společnosti. Zároveň dbáme na kvalitu svých služeb směrem k zákazníkům. 

NENÍ TO JEN O PRODEJI

Koupí výrobků a doručením zásilky naše odpovědnost nekončí. Jsme připravení řešit jakékoliv dotazy při používání nebo pomoci v problémech. 

Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s předními restauracemi a hotely získáváme zpětné vazby k produktům, což nás posouvá vpřed.

FILOZOFIE

Příležitost pomáhat je všude kolem nás v jakýkoliv čas. Ať se jedná o nového kolegu, nebo odpovědný přístup k životnímu prostředí, jsme v naší společnosti za jedno. Nedělat rozdíly je naším základním pravidlem. Stejně tak nerozlišujeme malého zákazníka od velkého a vážíme si i drobné objednávky.

V případě jakýkoliv dotazů nebo nejasností se na nás neváhejte obrátit. 

 

Náš tým

 


Ondřej Mikoláš profil
ONDŘEJ MIKOLÁŠ | ceo, foodblog

Ondřej je odpovědný za chod společnosti, on sám stál u jejího založení a je nositelem všech hlavních myšlenek e-shopu .Mimo jiné je jeho hlavní doména komunikace se zakázníky. V současné době věnuje veškerý volný čas přípravě vlastního foodblogu.

  

 

 vodorovna cara odstavec

Tereza Svobodová profil

TEREZA SVOBODOVÁ | objednávky, expedice

Tereza zodpovídá za veškeré objednávky a jejich rychlé vyřizení s ohledem na spokojenost zákazníků. Zároveň má na starost také správný chod skladu a expedici zásilek. V případě nutnosti je to právě Tereza, kdo vám pomůže se změnou údajou na faktuře či objednávce.

 

 

 vodorovna cara odstavec

test Terča

 TEREZA MIKOLÁŠOVÁ | objednávky

Terka pomáhá s objednávky včetně zákaznické linky. Má ráda pořádek, a proto je v častém kontaktu s účetním oddělením. Zároveň také připravuje veškeré texty pro finální korekturu. 

 

 

 

vodorovna cara odstavec

Na chodu společnosti se dále podílejí skladník Daniel, a z řad externistů Lenka, Jaroslava, Petr, Ondřej, Zuzka, Kateřina a vývojový tým Shoptet.

 

Historie

 

JAK ŠEL ČAS

O nás Denis Henry

 

Společenská odpovědnost

 

CO VYHAZUJEME NÁM NENÍ JEDNO

Planetu je potřeba chránit a proto jsme hrdými členy programu Zodpovědná firma a Zelená firma. I my chceme přidat ruku k dílu v pomoci naší zemi, a proto třídíme odpad v celé naší společnosti.

ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM

Přátelká atmosféra pro nás není jen slovo. Každému zaměstnanci nabízíme pracovní rozvoj a účast na školeních v oblasti e-commerce. Dále během celého roku organizujeme firemní akce i neformalní setkání s přáteli.

denishenry

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení