Japonské nože Miyabi 5000FCD

Samurajské meče jsou nesmazatelně spjaté s japonskou kulturou a nosit je mohli pouze vybraní muži. Při jejich výrobě se kladl důraz na estetiku, krásu a zpracování a tak často vznikla až umělecká díla. Výrobce Miyabi je důstojným zastáncem této japonské tradice a výroba nožů probíhá pod dohledem mistrů kovářů.

Nože Miyabi 5000FCD mají tradiční rukojeť je ve tvaru "D" z odolného dřeva Pakka, což umožňuje neúnavné a pohodlné krájení. Kovové koncovky a červené proužky dodávají noži elegantní vzhled. Jádro je z tvrdé FC61 ocele, vložené mezi 48 vrstev damaškové ocele, čímž nůž dostává originální vzor čepele. Nože MIYABI jsou vyráběny tradičními postupy v továrně Zwilling J.A. Henckels v japonském městě Seki.

Údržba japonského nože Miyabi 5000FCD

Výjimečný nůž si žádá výjimečné zacházení a údržbu. Není tomu jinak i u nožů Miyabi 5000FCD. Tyto nože nemyjte v myčce nádobí, došlo by k nenávratnému poškození. Nůž zbytečně nenamáčejte ve vodě a čepel čas od času potřete rostlinným olejem, který rukojeť chrání před nečistotami. V neposlední řadě nože Miyabi skladujte na bezpečném místě.

Nejprodávanější

Nůž na chléb 23 cm, Miyabi 5000FCD
6 380 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Nůž na chléb 23 cm, Miyabi 5000FCD
34686-241
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Vybíráme
Vybíráme
pouze ty nejlepší produkty
Veškeré objednávky
Veškeré objednávky
expedujeme obratem
Vařením
Vařením
doslova žijeme každý den