Dřevěné prkénko třešen 43 x 34 x 4 cm, Denis Henry

Kód: DHD-009
1 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
11.5.2021

Dřevěné prkénko do kuchyně je nedílnou součástí přípravy většiny pokrmů. Toto prkénko je také vhodné pro krájení jakéhokoliv masa, zeleniny nebo ovoce. Vyrobeno z třešňového dřeva. Rozměr: 43 x 34 x 4 cm. Pouze ruční mytí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňské prkénko je nedílnou součástí přípravy většiny pokrmů, kuchyňského nože a téměř každé domácnosti. Skvěle propečený steak, na drobno nakrájená zelenina, naporcovaný sladký dezert, to je jen rychlý výčet toho, k čemu se prkénko dnes a denně používá. Veškeré tipy a rady jak o prkénko pečovat, naleznete na této stránce.

Dřevo třešně, ze kterého je toto prkénko vyrobeno, má podobné vlastnosti jako jasan. Je pevné, odolné a lze na něm krájet i tvrdšími noži. Oproti špalíkovému jasanu jsme zvolili díky hezčí kresbě podélný řez, který působí velmi elegantně.

Poctivá truhlařina a ruční práce

Protože jsme chtěli vyrobit doopravdy kvalitní prkénko, které ocení i ti nejpřísnější šéfkuchaři, přizvali jsme si ke spolurpráci truhláře Vítězslava Duspivu, kterého považujeme za vůbec největšího odborníka ve své profesi, a je to právě on, který dává našim prkénkům bezkonkurenční životnost, silnou odolnost a perfektní zpracování. Jeho postupy v následném ošetření dřeva tak považujeme za nezbytný standart. Prkénka jsou napuštěna minerálním olejem medicínské kvality a následně ošetřena včelím voskem.

 


 

"Mám rád vůně různých druhů dřeva a proces, kdy se mi pod rukama kus hrubého dřeva proměňuje v něco, na co se denně rád dívám a co najdete téměř ve všech domácnostech světa. K práci se dřevem jsem přilnul už v dětství, kdy jsem v truhlárně sledoval nejen svého otce, ale také svého dědečka. Truhlařinu tak máme po generace v rodině."

          Vítezslav Duspiva, majitel stejnojménného truhlařství


 

Vlastnosti dřevěného prkénka Denis Henry 

  • rozměr: 43 x 34 x 4 cm
  • pouze ruční mytí
  • složeno z několika kusů pro rovnou stabilitu bez prohýbání.
  • prkénko je vybaveno protisklozovými nožičkami 
  • výřezy na každé straně pro snadné uchopení
  • zaoblené okraje pro větší výdřž proti nárazům
  • vhodné i pro tvrdší nože, například nože značky Kai a Miyabi 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňská prkénka na krájení
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
F Avatar autora | 2.11.2019
Velmi spokojen.
denishenry