Mauviel 1830

Nejprodávanější

18 položek celkem

Nádobí s francouzským šarmem. V roce 1830 založil Ernst Mauviel v normandském městě Villedieu-les-poeles manufakturu na výrobu měděného nádobí. Mauviel který vybavoval mj. i kuchyňe Titanicu, se již od svého počátku etabloval jako výrobce pro profesionály, ale svou kvalitou, výjimečným řemeslným zpracováním a v neposlední řadě i skvělým designem, se stal číslem jedna i pro nadšené domácí kuchaře.

Výrobky francouzské značky Mauviel provází renomé nejlepšího nádobí na světě, proto je používají ty nejslavnější restaurace oceněné michelinskými hvězdami.

Nádobí Mauviel je vyráběno z ušlechtilých a vysoce kvalitních materiálů, jako je měd, hliník či nerezová ocel, což ve výsledku přináší úsporu energie, optimální výkon, dlouhou životnost a především radost z vaření. Moderní a funkční nádobí s chladnou rukojetí je přispůsobeno všem kulinářským technikám.

  • U klasických kolekcí tvoří povrch nádoby čistá měd, která je nejlepším vodičem tepla, vnitřek pak hygienická nerezová ocel 18/10. Pro optimální využití skvělých vlastností mědi pro vaření je poměr těchto kovů 90% mědi 10% oceli.
  • Moderní řada M’cook popírá špatnou pověst používání nerezového nádobí pro profesionální vaření. Je vyráběna z pětivrstvého materiálu (tři vrstvy aluminia a vnější a vnitřní vrstva oceli 18/10), který je schopen rychlé a rovnoměrné distribuce tepla, jako je tomu u nádobí měděného a aluminiového.
  • Inovativní řada M’stone osloví všechny milovníky designu a zdravého vaření. Tělo z anodizovaného hliníku výborně vede teplo a vnitřní keramický nepřilnavý povrch umožňuje komfortní vaření s minimem tuku a také velmi snadné čištění.

 

4962287_orig

 Mauviel 1830
 
 
denishenry