KitchenAid


TÉMĚŘ STOLETÁ IKONA DESIGNU, KVALITY A FUNKCE

O robotech KitchenAid Artisan nejlépe vypovídá skutečnost, že od roku 1919, kdy se zrodily v americkém Ohiu, se jedná o nejprodávanější kuchyňský výrobek ve své kategorii. Nadčasový design, robustní kovová konstrukce a dostupnost v široké škále barev  je pasovaly do role středobodu každé kuchyně. Vysoce výkonný motor s přímým pohonem je zárukou optimálního výkonu a spolehlivosti v každé situaci.

Planetární pohyb nástrojů se postará o dokonálé zpracování veškerých surovin v pracovní míse a díky univerzální zdířce můžete k přístroji snadno a rychle připojit příslušenství, které jej v mžiku promění v mlýnek na maso, struhadlo nebo cokoliv vás napadne.

Robot Artisan 5KSM150PS je vybaven velmi tichým a výkonným 300W motorem s deseti rychlostmi. Přímý pohon S ozubenými koly, namísto běžně používaného řemene, zabezpečuje vyšší účinnost i při nižším příkonu. Důsledkem je pak delší životnost motoru.

  • 1955 - KitchenAid změnil svět ,,bílého’’ zboží, když uvedl své výrobky v barvách zářivě žluté, květinově růžové, ostrovní zelené,l esklém chromu a antické mědi.
  • 1992 - Toaster
  • 2004 - kávovar a mlýnek na kávu
  • 2010 - nová řada stolního mixéru Artisan
  • 2012 - rychlovarná konvice

 

KitchenAidKA logo pruhledne
                                   
                                                       
denishenry