Denis Henry Chef & Club

 

Denis Henry Chef & Club

Jeden obchod, stovky kuchařů. Představujeme vám Denis Henry Chef & Club. Místo, kde je vítán každý malý i velký kuchař a místo, které vám bude přinášet radost.

Hlavním důvodem, proč je Denis Henry zcela jiný obchod než ostatní je ten, že svou prací doslova žijeme 24 hodin denně a vaření je koníčkem a každého z nás. Zároveň dbáme na kvalitu svých služeb a snažíme se poskytovat ten nejelpší servis, jaký umíme.

 

 

Zwilling Group

Hlavním partnerem našeho Chef & Club je společnost Zwiiling Group, do které spadají značky Zwilling, Staub, Miyabi nebo Ballarinni. Těšit se tak můžete na časově omezené akce, limitované edice nebo produkty dostupné jen pro náš club.

Novinky můžete ale samozřejmě očekávat od všech výrobců, které máme v našem e-shopu, tedy například od značek Woll, Emile Henry, Mason Cash nebo Kai.

 

 

Zapojit se můžete hned

Přihlášení je opravdu rychlé. Do Messengeru Vám zašleme přihlašovací zprávu, kterou stačí jen potvrdit. O zbytek se postará náš chatbot.  

Protože si našich zákazníků a odběratelů vážíme, neposíláme žádný spam. I přes to, kdybyste se v budoucnu rozhodli náš Chef & Club opustit, je to otázka jen jednoho kliku. Kontakt nikomu nepředáváme a vše chráníme maximální úrovní zabezpečení.

 

 

 

Společně, na jednom místě

Komunita, je pro nás to nejcenější, co máme. Budeme rádi bude hodnotit produkty, komentovat naše fotky a recepty nebo přidávat hastag #DENISHENRY k vaším příspěvkům.

Pokud ještě nejste přihlášeni, nezapomeňte také na našeho chatbota v Messengeru, který Vám vždy přinese ty nejnovější recepty, soutěže nebo novinky z našeho e-shopu.

 

facebook logo instagramMessenger chat

denishenry