Denis Henry Chef & Club

 

Denis Henry Chef & Club

Ať už s vařením začínáte, nebo jste ostřílený profík, jste na správném místě. Chef & Club reprezentuje nejen ty nejlepší produkty z celého světa se slevami od 5 %, ale také nás, náš foodblog a každého, kdo žije vařením tak jako my. V Denis Henry zároveň dbáme na kvalitu služeb a snažíme se poskytovat ten nejlepší servis, jaký umíme. 

 

 

 

Zwilling Group

Hlavním partnerem našeho Chef & Club je společnost Zwilling Group, do které spadají značky Zwilling, Staub nebo Miyabi. Těšit se tak můžete na časově omezené akce, limitované edice nebo produkty dostupné jen pro náš club.

Novinky můžete ale samozřejmě očekávat od všech výrobců, které máme v našem e-shopu, tedy například od značek Woll, Emile Henry, Mason Cash nebo Kai.

 

 

Máte chuť? Zapojte se hned

Přihlášení je opravdu rychlé. Klikněte na tlačítko registrovat, vyplňte e-mail, heslo a je to. Po registraci vám bude automaticky udělen výhodný ceník a kategorie s vybranými produkty či tematickými kategoriemi. V klientském centru si pohodlně upravíte další údaje či doručovací a fakturační adresu.

Protože si našich zákazníků a odběratelů vážíme, neposíláme žádný spam. I přes to, kdybyste se v budoucnu rozhodli náš Chef & Club opustit, je to otázka jen jednoho kliku. Kontakt nikomu nepředáváme a vše chráníme maximální úrovní zabezpečení.

 

 

 

Společně, na jednom místě

Komunita je pro nás to nejcennější, co máme. Budeme rádi, když budete hodnotit naše produkty, komentovat fotky a recepty nebo přidávat hashtag #DENISHENRY ke svým příspěvkům.

Pokud ještě nejste přihlášeni, nezapomeňte také na našeho chatbota v Messengeru, který vám vždy přinese ty nejnovější recepty, soutěže nebo novinky z našeho e-shopu.

 

facebook logo instagramMessenger chat

denishenry

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení